Eskişehir İnşaat Sonrası Temizlik

eskişehir İnşaat Sonrası Temizlik

eskişehir’de İşte temizlik İnşaat sonrası ve tadilat sonrası temizliklerin’de camların balkonların ve zeminlerinde oluşan boya beton atıklarının temizliğinde kullanılan özel İlaç ve malzemelerle İtinalı bir temizlik oluşturulmaktadır.

eskişehir İnşaat Sonrası temizlik olarak hizmet saatimiz sabah 8:30 dan akşam 17:00 arası hizmet vermektedir. Ev temizliği hizmetinde ve özellikle İnşaat Sonrası Temizlikte ortalama personel 2 kişi hizmet vermektedir.

Eskişehir Koltuk Temizliği

Eskişehir İşte temizlik Koltuk yıkama

Eskişehir İşte Temizlik Koltuk Yıkama Günlük Kullanımlarımız Da Koltuklarımızın Üzerinde Çocuklarımızın Ellerinde Bulunan Yiyecekler Koltuklar Üzerinde Zor Lekeler Oluşabilmektedir. Bunun En Kolay Yolu Profesyonel Makine İle Yıkama Yapılması Gerekmektedir.

Eskişehir İşte Temizlik Koltuk Yıkama Da Şehir En İyi Yıkama Hizmetiyle İşte Temizlikle Yaşayın…

koltuk temizliği
koltuk temizliği

Eskişehir İşte temizlik Halı ve Koltuk yıkama 23 mart 2021 tarihinde eskişehir odun pazarı çankaya mahallesinde nilgün hanımın koltuk yıkama hizmetini gerçekleştirdik. evinde bulunan 2 takım oturma grubu yıkama İşlemini eskişehir İşte temizlik Halı ve koltuk yıkamayı tercih ettiği İçin teşekkür ederiz.

İşte temizlik Halı Yıkama
İşte temizlik Halı Yıkama